Meist

Usalda end GIGI headesse kätesse!

See deviis kuulub kosmetseutika ühele lipulaevale GIGI Cosmetic Labs’ile, mis on tipus püsinud alates oma asutamisest aastal 1957. Algusest peale oli ettevõtte põhitähelepanu suunatud teadusuuringutele ja revolutsiooniliste toodete väljatöötamisele. Tulemused olid ootuspärased: Iisraelis on GIGI (õige hääldus on džidži) professionaalse kosmeetika liider, olles vallutanud 75% turust. Jaapanis, Hongkongis, USAs, Saksamaal, Indias, Kanadas, Norras, Venemaal ja paljudes teistes väga erinevate kliimatingimustega maades on GIGI tooted väga kõrgelt hinnatud, aidates lahendada paljusid nahahooldusega seonduvaid komplitseeritud probleeme.

GIGI asutaja oli tänaseks meie seast lahkunud Eliezer Landau, kelle perele kuulub ettevõte ka praegu. Mehe auahne plaan oli tõusta Iisraeli profikosmeetika tippu, kuid teel eesmärgile kujunes GIGIst tõeline teerajaja kosmetseutika vallas.

GIGI edulool on mitu põhjust, sh kõrge kvaliteediga loodusliku tooraine ning uusima biotehnoloogia kooslus. Kõik tooted valmivad Iisraeli farmaatsiatehases AGIS samade reeglite alusel, millega toodetakse ravimpreparaate. Muide, GIGI on ka esimene ettevõte, kes lülitas oma retseptidesse naharavimite komponente.

GIGI toodete kvaliteedikontrolli teostatakse maailma juhtivates teaduslaborites USAs, Jaapanis, Saksamaal, Iisraelis ja mujal, ning kliinilisi uuringuid viiakse läbi tunnustatud meditsiinikeskustes.

GIGI eripära on lai tootevalik, kus on enam kui 400 tõhusat preparaati, millest 120 on mõeldud koduseks hoolduseks toetamaks salongiprotseduure. Igal aastal lisandub valikusse keskmiselt kaks uut sarja. Läbi aegade edukaim on mandelpiilingute sari Ester C, millele sisuliselt puuduvad vastunäidustused. Ester C õrn kooriv toime sobib igale nahatüübile, sh veetustunud, ketendavale, nõrgenenud immuunsüsteemiga, kuperoossele, seborroilisele, ärritunud jm nahale.

Tervel real GIGI toodetel puuduvad analoogid, samas on need asendamatud mitmesuguste nahaprobleemide lahendamisel. Paljud preparaadid on keeruka mitmesuunalise toimega, mis võimaldab neid omavahel kombineerides pakkuda individuaalset lähenemist igale kliendile.

GIGI toodab kosmetseutikat erinevas hinnaklassis – esindatud on nii säästu-, äri- kui luksusklass. Preparaate on nauding kasutada: neil on meeldiv konsistents, lõhn ja värv. Kvaliteetse dekoratiivkosmeetika sarja tooted pakuvad samas nahale ka hooldust ja kaitset.

0
Tõhusat Preparaati
0
Tooteid koduseks hoolduseks
0
Professionaalsed Tootesarjad

Gigi Cosmetic Labs on üks juhtivaid kosmeetikafirmasid maailmas professionaalsete näo- ja kehahooldustoodete uurimise, väljatöötamise ja tootmise alal.

  • Tootmine farmaatsiatööstuse tehases AGIS Iisraelis, kus on kehtestatud sama kõrged ohutusnõuded allergia ja kvaliteedi suhtes nagu ravimitoodetele.
  • GIGI toodetes on ühendatud suurepärased teaduslikult põhjendatud kombinatsioonid looduslikest koostisosadest, kõrgbiotehnoloogilised valemid mis on väga aktiivse toime ja tulemusega.
  • GIGI salongitoodetes on terve rida preparaate, millel pole analooge maailmas ja mis on asendamatud erinevate nahaprobleemide lahendamisel.
  • Lai valik tooteid koduhoolduseks – 120 tõhusat toodet täiendamaks salongiravi koduhooldusega, tagades efektiivse jaemüügi salongis, kliinikus. Tooted on pidevalt ajakohased, lähtuvalt viimastele teadus- ja arendustegevustele, kasutatakse uudseid valemeid ja uusimaid kaasaegseid disainisaavutusi – seega alati aktuaalsed.
  • Kvaliteedikontrolli teostatakse maailma juhtivates teadusuuringute laborites Jaapanis, Saksamaal, USA-s, Kanadas, Ungaris, Hispaanias, Iisraelis;  kliinilised uuringud viiakse läbi tuntud meditsiinikeskustes.
  • Tooted on originaalselt meeldivalt tajutavad – õrn tekstuur, meeldiv lõhn.
  • Paljud preparaadid on keeruka mitmekülgse toimega, mis üksteist täiendades võimaldavad erinevaid programme, et võimaldada individuaalset lähenemist igale kliendile.