Retin A M.R.S. Cream 75ml

Kirjeldus

Niisutav, taastav ja rahustav kreem. Soovitatav kasutada pärast koorimist ja igasuguseid agressiivseid protseduure, mis eeldavad naha kergendamist ja reljeefi tasandamist. Sobib suurepäraselt koos öise uuendava kreemi, Melano-bloki ja Tri-korrigeerijaga, täiendades neid sünergiliselt. Meeldiv emulsiooniline tekstuur imendub suurepäraselt. Kreemi toimeainete tuumikku kuuluvad: naatrium PCA + NMF – hüaluroonhape – struktuurne tsüramiidtsereamiid 2 – 0,1% ja lipiidkompleks Bio ceramidil pure – 0,2%.

Kreemi regulaarne kasutamine konditsioneerib ja pehmendab nahka, taastab selle, kõrvaldades punetuse, säilitab niiskuse rakkudes, kiirendab ainevahetust rakkudes, suurendab naha vastupidavust stressile, normaliseerib naha veepiima tasakaalu. Suure hüaluroonhappe protsendi tõttu suureneb rakumetabolism, stimuleeritakse fibroblastide aktiivsust ja parandatakse regenereerimist ja paranemist. Kupireerib põletikku, tugevdades patogeenide vastu immuunreaktsioone.

Koostis: hüaluroonhape, niatsiinamiid, fruktoos, tsereamiidid + tsereamiidid NG, karbamiid, stabiilne vesilahustuv C-vitamiini ja E-vitamiini vorm.