Mesoactive Hair Cocktail 8 ml

Kirjeldus

Erinevate juuksehaiguste ravi – väljalangemine, kuivus, rabedus, lõige jne. taastades juuksefolliikulisid, aktiveerides kasvu ja tugevdades juuksestruktuuri, parandades energia ainevahetust naharakkudes.
Intensiivne taastav toime juuksefolliikulisse, juuste kasvu aktiveerimine ja nende struktuuri tugevdamine. Stimuleerib regeneratsiooniprotsesse, omab antioksüdantset toimet. Parandab naha ja selle lisandite mikrotsirkulatsiooni, hapnikuga varustamist ja toitumist. Need tagavad rakkude ainevahetus- ja energiaprotsesside normaliseerumise, juuksefolliikulite tugevdamise ja juuste väljalangemise pidurdamise, karvavarre struktuuri ja kaitse parandamise, juuste elujõu ja sära taastamise, toitmise ja juuste kasvu stimuleerimise.

Koostis: Nikotiinamiid, pantenool, metüülsilanoolhüdroksüproliinaspartaat, glutamiinhape, arginiinvesinikkloriid, alaniin, asparagiinhape, sidrunhape, glükoos, glütsiin, glütseriin, mannitool, lüsiin, valiin, naatriumlaktaat, sorbitool, hüdrolüüsitud trometiin, proteiin, trometiin, fenüülalaniin, histidiin, türosiin, vasktripeptiid.