NEW AGE G4 FOAMING UPLIFT MASK 150 ml

Kirjeldus

Pinguldava toimega PCM-kompleksiga (peptiid-keramiid-maatriks) vahtmask Vahtmask tagab PCM-kompleksi optimaalse ja aktiivse toime iga kord, kui see nahaga kokku puutub. Rikkalik vaht aitab tunda end rahulikult ja mugavalt, kuni mask oma tööd teeb, ning meeldiv tunne püsib veel mitu tundi hiljemgi. Sobib kõigile nahatüüpidele. Suurendab tugikudede mahtu, silub nahka ning muudab selle pealiskihid elastsemaks ja pringimaks.

Kasutamine. Raputage pudelit korralikult. Pöörake tila allapoole ja pigistage vaht ettevaatlikult peopesale. Kandke vaht kogu näopiirkonnale ja laske 10–20 minutit mõjuda. Eemaldage niiske lapiga või loputage voolava vee all. Lisateave. Sarja New Age G4 PCM-kompleksiga tooted toetavad rakkude moodustumist ja naha uuenemist, pakuvad lisaniisutust ning antioksüdatiivset kaitset, taastavad pigmenteerunud nahka ning muudavad selle elastsemaks ja pringimaks.

Ingredients: Water (Aqua), PVP, Alcohol Denat, Magnesium Aluminum Silicate, Polysorbate 20, Titanium Dioxide, Glycerin, Phenoxyethanol, Fragrance, Sodium Hyaluronate, Chlorphenesin, Allantoin, Caprylyl, Glycol, Onopordom Acanthium Ext, Ceramide 2, Acetyl Hexapeptide-8, Squalane, Glucosyl Ceramide, Pentylene Glycol, Linalool, Benzyl Salicylate.